Spratek

Removu.cz Spratek Image
AUTOR
Zdeňka Jordánová
NÁZEV SOUBORU
Spratek.pdf
VELIKOST SOUBORU
1,58 MB

POPIS

Spratek je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Zdeňka Jordánová. Přečtěte si s námi knihu Spratek na removu.cz

Láska je nade vším. Je všude a v každém! Je to přirozený a normální stav. Stojí za to pracovat na sobě, abychom ji pocítili… Je v každém z nás! Pokud se pro to ale rozhodneme. Pokud se ale nerozhodneme, pak je za tím jedině a jedině SPRATEK! Je také v každém z nás! Inu, vyberte si… Ta nezkrotná touha našeho ega mít věci podle sebe, i ty, co nejdou, nutí nás ničit sebe samé a následně i druhé. Nejde nám o věci jako takové, ale o nekončící a ničím neukojitelnou touhu mít pravdu. Vykročte na cestu za dobrodružstvím! Najděte a přistihněte svého Spratka, chyťte ho za pačesy a zneškodněte. Skončete s tím. Nemusí být vždycky po vašem, a přesto to může být prima. Nemusíte od druhých dostat pokaždé přesně to, co chcete a jak to chcete, a přesto vám s nimi může být dobře.
INFORMACE

Kniha: Spratek - Hayden; L. Torey | Knihy.ABZ.cz

Všechny informace o produktu Kniha Spratek, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Spratek. Spratek od 302 Kč - Heureka.cz Na Heurece využíváme personalizaci a cílenou reklamu.

Spratek aneb Bude to podle mě - Zdeňka Jordánová | Knihy ...

Spratek v nás (ego) dokáže potrápit nejen naše okolí, ale i nás. Často sami sobě škodíme a nevíme o tom. Autorka nás přivádí k možnosti nahlédnout na vlastní démony a škodlivé "nefunkční" chování. Místy je kniha trochu více ezo, ale celkově mě dost bavila i obohatila.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY