Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních

Removu.cz Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních Image
AUTOR
Kiki Thorpe
NÁZEV SOUBORU
Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních.pdf
VELIKOST SOUBORU
10,67 MB

POPIS

Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Kiki Thorpe. Přečtěte si s námi knihu Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních na removu.cz

Čtyři skutečné holky ve světě víl Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty. Gábi věří na víly víc než kdokoli jiný. Na Hvězdnou roklinku se snesla hustá mlha. Přinesla s sebou mlžné koně, se kterými přišlo i další dobrodružství. Katka nasedne na jednoho z koní, zmizí v mlze a dívky mají najednou strach z toho, co praví stará legenda. Až se mlha nakonec zvedne, neodnese si Katku s sebou?
INFORMACE

Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních - Chci.cz

Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních Autor: Thorpeová, Kiki Nakladatel: CPress EAN: 9788026410379 ISBN: 978-80-264-1037-9 Originál: The Never Girls from the Mist Překlad: Kadlecová, Eva Popis: 1× kniha, vázaná, 112 stran, česky Rozměry: 15,3 × 21 cm Rok vydání: 2016 (1. vydání)

Víly Nevíly Legenda o mlžných koních | KNIHCENTRUM.cz

Více o e-knize Víly Nevíly: Legenda o mlžných koních. Čtyři skutečné holky ve světě víl Dobrodružství začíná vírou. Ale jen přátelství je dovede zpátky domů. Katka touží po dobrodružství a vzrušení. Mia zbožňuje šaty, růže a vůbec všechno krásné. Linda sní o tom, že dokáže mluvit se zvířaty.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY