Orinokem k přechodu

Removu.cz Orinokem k přechodu Image
AUTOR
Milena Holcová
NÁZEV SOUBORU
Orinokem k přechodu.pdf
VELIKOST SOUBORU
8,37 MB

POPIS

Trávit čas knihou Orinokem k přechodu! Na našem webu removu.cz najdete knihu Orinokem k přechodu a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Jsou čtyři a do Venezuely je přivedly profesní zájmy. Každá s sebou vleče své životní postoje, svůj humor, skepsi, ideály. Konfrontují. Občas příliš emotivně, občas trošku nefér, za všech okolností však žensky. Situace, střídané tempem jihoafrických rytmů a tropické kulisy, jim k tomu poskytují dost příležitostí. Kniha přináší chápavě ironickou výpověď o stavu ženské duše ve věku, kterému se říká "trapný". Má šanci se zabydlet na každém nočním stolku: mužům nabízí nové světy a ženám, - ženám balzám.
INFORMACE

Nejlevnejsi orinokem k prechodu | Sleviste.cz

Ke knize "Orinokem k přechodu" doporučujeme také: Přezrálé broskve Holcová, Milena Cena: 218 Kč Romance na tři doby Holcová, Milena Cena: 174 Kč Aristokratka ve varu Boček, Evžen Cena: 237 Kč Recenze a komentáře k titulu Zatím žádné recenze. ...

Orinokem k přechodu / Nejlevnější knihy

Orinokem k přechodu od Milena Holcová v KNIHCENTRUM.CZ. Bleskové dodání, osobní odběr ZDARMA a dárky za nákup. Ověřeno zákazníky.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY