Krásné vlasy

Removu.cz Krásné vlasy Image
AUTOR
Maria Neuman
NÁZEV SOUBORU
Krásné vlasy.pdf
VELIKOST SOUBORU
5,93 MB

POPIS

Krásné vlasy je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Maria Neuman. Přečtěte si s námi knihu Krásné vlasy na removu.cz

Atraktivní účes může udělat z nenápadné dívky přitažlivou slečnu a z hezké dívky krasavici. Jen je třeba vědět, jak na to. Marie Neumanové a fotografka Angela Coppolová vám poradí, jak vytvořit na hlavě účes k nejrůznějším příležitostem: do školy, na hřiště, do kina, na večírek, na diskotéku nebo na první rande. Důležitá je i správná péče o vlasy a nesmíme zapomenout ani na vkusné doplňky. Inspiraci v knize Krásné vlasy možná najdou i vaše maminky. Barevné fotografie a ilustrace.
INFORMACE

Toužíte mít krásné a husté vlasy? Pomůže vám cibule ...

Navíc vlasy jsou pak hrubší na dotek a vypadají krepatě. Je to kvůli tomu, že když je vlas vlhký, trochu nabobtná, a když to takhle udělají všechny vlasy, neprobudíte se s hladkými lesklými vlasy. Proto je lepší vlasy vyfoukat dosucha, než si půjdete lehnout. A ideálně je zaplést nebo sepnout do volného drdolu.

Vlasy - Zdravě.cz

Krásná, bohatá a lesklá kštice, to je sen každé z nás. A proto utrácíme za nejrůznější kondicionéry, balzámy a oleje a vlasy tak zbytečně zatěžujeme. Víš ale, že tím nejlepším pomocníkem pro krásné a zdravé vlasy není kosmetika, ale správná strava?

SOUVISEJÍCÍ KNIHY