Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky

Removu.cz Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky Image
AUTOR
Ludmila Kollmannová
NÁZEV SOUBORU
Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,41 MB

POPIS

Trávit čas knihou Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky! Na našem webu removu.cz najdete knihu Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Učebnice, která svou úrovní navazuje na osvědčenou publikaci Angličtina (nejen) pro samouky, je určena nejen samoukům, ale je použitelná i v nejrůznějších anglických kurzech. Učebnice je zaměřena na nácvik tří základních dovedností – porozumění textu, poslech s porozuměním a řízený nácvik ústního projevu na takové úrovni, která uživatelům po zvládnutí učiva zaručí dosažení stupně pokročilosti B2 podle doporučení Rady Evropy. Součástí učebnice je klíč ke cvičením, anglicko-český slovníček a slovníček anglické gramatické terminologie. Do učebnice jsou vložena 2 CD s audionahrávkami úvodních textů, poslechových cvičení a cvičení z oddílu Oral Practice.
INFORMACE

Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky - LEDA ...

Všechny informace o produktu Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky + audio - Kollmannová Ludmila, porovnání cen z internetových obchodů, hodnocení a recenze Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky + audio - Kollmannová Ludmila.

Anglictina pro pokrocile samouky levně | Blesk zboží

Angličtina pro mírně a středně pokročilé samouky + mp3. ISBN: 9788073355159. Nakladatelství LEDA. Učebnice svou úrovní navazuje na publikaci Angličtina (nejen) pro samouky a je určena nejen studentů...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY