Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower

Removu.cz Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower Image
AUTOR
Jen Kratochvil
NÁZEV SOUBORU
Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower.pdf
VELIKOST SOUBORU
4,54 MB

POPIS

Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower je skvělá kniha. Tuto knihu napsal autor Jen Kratochvil. Přečtěte si s námi knihu Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower na removu.cz

Katalog s názvem Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower vychází ke stejnojmenné výstavě konané 26. 9. – 29. 19. 2019 v Galerii Rudolfinum. Výstava je průřezem tvorby českého umělce Daniela Pitína (1977) z posledních let s důrazem na nejnovější práce.Publikace zahrnuje esej kurátora Petra Nedomy k tvorbě Pitína, který je jednou z vůdčích uměleckých osobností své generace a obsáhlý rozhovor Jena Kratochvila s umělcem. Obsahuje reprodukce všech vystavených děl - maleb a několik sekvencí videoartu - včetně řady referenčních obrazů ze starší tvorby.Součástí jsou anglické překlady textů. Katalog je dalším v jedinečné publikační řadě Galerie Rudolfinum, která vystavuje současné mezinárodní umění (např. Arthur Jafa, Khalil Joseph, David LaChapelle, Damien Hirst, Louise Bourgeois či Georg Baselitz) a české umělce (např. Krištof Kintera, Jiří Černický).
INFORMACE

Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower - Nedoma Petr ...

Katalog s názvem Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower vychází ke stejnojmenné výstavě konané 26. 9. - 29. 19. 2019 v Galerii Rudolfinum. Výstava je průřezem tvorby českého umělce Daniela Pitína (1977) z posledních let s důrazem na nejnovější práce.

Nedoma, Petr - Daniel Pitín Papírová věž / A Paper Tower

Daniel Pitín. Papírová věž = A paper tower. eseje: Petr Nedoma ; překlad: Martina Freitagová ...

SOUVISEJÍCÍ KNIHY