Pozdvižení v Pompejích

Removu.cz Pozdvižení v Pompejích Image
AUTOR
Veronika Válková
NÁZEV SOUBORU
Pozdvižení v Pompejích.pdf
VELIKOST SOUBORU
3,81 MB

POPIS

Trávit čas knihou Pozdvižení v Pompejích! Na našem webu removu.cz najdete knihu Pozdvižení v Pompejích a přečtěte si ji online ve formátu, který vám vyhovuje: PDF, EPUB, MBI. Vítejte!

Napínavý, částečně fantasy příběh zábavnou formou seznamuje mladé čtenáře s minulostí.Kouzelný atlas tentokrát přenese Báru do Pompejí, kde ještě vládne doba otroctví. Společně s Bárou zažijete napínavé dobrodružství plné záhad a nečekaných odhalení.
INFORMACE

Dobrodružné výpravy do minulosti - Pozdvižení v Pompejích ...

Veronika Válková (* 28. srpna 1970, Praha) je česká spisovatelka fantasy, které svá díla vydává pod pseudonymem Adam Andres.Pod vlastním jménem publikuje beletrii pro děti a učebnice dějepisu. Vystudovala latinu a historii na FFUK a pracuje jako profesorka dějepisu a latiny na víceletém gymnáziu.

Veronika Válková - Pozdvižení v Pompejích (Dobrodružné ...

(pozdvižení v Pompejích) Další popis zobrazit. Být něčí otrokyní nikdy nebyl Bářin sen. V rodině Lolliů se ale k otrokům chovají slušně, a tak tu Báře zas tak zle není. Pomalu zjišťuje docela překvapivé věci o běžném životě Římanů - příprava rybí omáčky garum a praní tog patří k těm nechutnějším.

SOUVISEJÍCÍ KNIHY